Combi Westeinder 12, 13 oktober

Uitslag Laser_4.7


Uitslag Laser_4.7


Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 204275 Ewout Knegtel 15,0 1 2 1 3 1 3 (6) 4
2 199883 Hester Stokman 18,0 3 1 3 1 2 (6) 2 6
3 216771 Jort Kamsteeg 21,0 2 3 (4) 4 4 2 3 3
4 198835 Mila Rietveld 27,0 (dns) dns dns dns 3 1 1 1
5 195467 Lucas Elderhorst 28,0 (5) 4 2 2 5 5 5 5
6 207341 Eiso Mouwen 29,0 4 5 5 5 (6) 4 4 2



Uitslag Opti_Groen


Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 NED 2964 Dirk Louwrier 8,0 1 1 1 (4) 1 1 1 1 1
2 NED 2726 Flyn Verbeek 33,0 6 3 3 1 5 6 6 3 (8)
3 NED 5 Bram Bouwknegt 34,0 (8) 6 5 5 4 5 2 5 2
4 NED 2663 Ole Olthoff 36,0 (dns) dns 2 3 2 4 4 7 3
5 X 12 Lucas Oonk 39,0 2 2 7 2 (8) 8 7 4 7
6 NED 2957 Emma van Hulsen 39,0 5 4 4 6 9 3 3 (10) 5
7 NED 3132 Cato Keizer 49,0 (dns) dns dns dns 3 2 5 2 4
8 NED 3000 Sophie van Hulsen 52,0 3 5 6 8 7 7 (10) 6 10
9 NED 214 Emma Verheijen 55,0 4 7 8 7 6 (9) 9 8 6
10 NED 289 Francoise Kok 69,0 7 8 9 9 (10) 10 8 9 9



Uitslag Optimist


Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 5 6 7 8
1 3235 Lisa Brandt 11,0 2 (4) 4 1 1 1 2
2 3341 Sebastiaan van Ofwegen, Benjamin 11,0 3 1 1 2 (ocs) 3 1
3 3281 Joost Pfeiffer, Benjamin 19,0 5 3 2 5 2 2 (8)
4 2601 Thije Bogaard 28,0 6 8 (11) 3 3 5 3
5 2751 Simon Hagenberg 30,0 (10) 7 7 4 4 4 4
6 2975 Annemijn Verbeek 33,0 4 5 6 (9) 5 6 7
7 3199 Fiene Eggemont 35,0 7 (12) 3 6 7 7 5
8 2981 Nienke Stokman 46,0 9 (11) 10 7 6 8 6
9 2916 Pim van Hoeven 59,0 11 10 (12) 10 9 10 9
10 3389 Niels Brandt 62,0 1 2 5 (dns) dns dns dns
11 3226 Max Breur 63,0 (ocs) 6 9 12 8 ocs 10
12 3363 Phileine van Hoeven, Benjamin 66,0 12 (14) 13 11 10 9 11
13 2770 Jolijn Nijholt, Benjamin 78,0 (dns) dns dns 8 11 11 12
14 2982 Carel Schuurmans 79,0 8 9 8 (dns) dns dns dns
15 2672 Flora Hagenberg 94,0 13 13 14 (dns) dns dns dns
16 2236 Annelotte de Haas, Benjamin 108,0 (dns) dns dns dns dns dns dns
16 2294 Fiepke de Haas, Benjamin 108,0 (dns) dns dns dns dns dns dns



Uitslag RS_Feva


Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 5026 Ster van Scherpenseel, Féline Vreeburg 7,0 1 1 1 (2) 1 1 1 1
2 1092 Fietje Heeroma, Anne de Kort 13,0 (2) 2 2 1 2 2 2 2
3 6726 Marijn Eggemont, Anneroos 26,0 3 3 3 4 3 3 (dns) dns
4 5761 Hugo Tap, Karel Tap 42,0 (dnf) dns 4 3 dns dns dns dns
5 4551 Pelle Reijers, Bouwe Adriaansen 49,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
5 4767 Tom Jongkind, Ivar Adriaansen 49,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns



Uitslag Splash-A


Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 1028 Zahra Belkhaddar 7,0 (1) 1 1 1 1 1 1 1


ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 – 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options