Uitslagen/Results

Uitslag Snowball 19 november 2017:

1. Herman van der Meyden, Esther Maes, Charles van Logchem
2. Harmon de Lange, Marcel Groen, Viktor Kirch
3. Irene Winkel, Robin Bleeker, Reinier Hooijman
4. Sandra de Haas, Idil Tasar, Baris Kavakli
5. Fré Spreen, Mariken Koole, Jan van den Brink

 

Uitslagen Rond en Plat 2017         Foto’s Rond & Plat 2017

Uitslag OKK Efsix 2017

 

Uitslag 6-uurs van de Westeinder 11 juni 2017

KAJUITBOTEN

Samourai MK1, White Spirit, NED 1996 53,926
International 806, Swordfish, 361 51,919
Jeanneau SunFast, Accelerate, NED 6956 50,907
J 22, Jetstream, NED 1218 49,423
Beneteau First 32, Anemone, 51 49,354
WV Aalsmeer J22, B, – 49,311
WV Aalsmeer J22, A, 71 48,465
Spirit 28, S-SCAPE, – 48,244
Kolibri 900, Sirius, 900 02 44,322
Dufour 2800, M&M, 49 40,448
Maria Lucina, H139 39,895
Boeier 630, Bolle Jan, 52 36,120
Huitema zeeschouw, Aphrodite, 53 33,117

OPEN BOTEN

FD Int, 10 56,796
Randmeer, , 399 53,928
Spanker, 919 46,639
WVS Spanker, , 900 46,483
WVS Randmeer, El Nino, 4 42,221
WVS Randmeer, Chinook, 2 41,510
WVS Randmeer, Mistral, 1 41,336

TOTAAL KLASSEMENT

FD Int, 10 56,796
Randmeer, , 399 53,928
Samourai MK1, White Spirit, NED 1996 53,926
International 806, Swordfish, 361 51,919
Jeanneau SunFast, Accelerate, NED 6956 50,907
J 22, Jetstream, NED 1218 49,423
Beneteau First 32, Anemone, 51 49,354
WV Aalsmeer J22, B, – 49,311
WV Aalsmeer J22, A, 71 48,465
Spirit 28, S-SCAPE, – 48,244
Spanker, 919 46,639
WVS Spanker, , 900 46,483
Kolibri 900, Sirius, 900 02 44,322
WVS Randmeer, El Nino, 4 42,221
WVS Randmeer, Chinook, 2 41,510
WVS Randmeer, Mistral, 1 41,336
Dufour 2800, M&M, 49 40,448
Maria Lucina, H139 39,895
Boeier 630, Bolle Jan, 52 36,120
Huitema zeeschouw, Aphrodite, 53 33,117

 

 

Result overall series Grand Prix d’Aalsmeer 2017

Punten houden rekening met 4  aftrekwedstrijden 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 NED 422 Jan Bakker 31,0 (5) 4 1 1 2 3 (12) 3 1 1 (5) 2 2 (7) 3 1 3 4
2 BEL 80 Ben van Cauwembergh 39,0 1 1 2 2 3 2 2 5 (7) (7) (7) 5 3 2 2 4 (7) 5
3 GBR 770 Jonathan Brown 54,0 (ocs) 2 (10) 6 4 1 4 1 4 (9) 8 4 8 1 7 2 (10) 2
4 NED 275 Kok-Peeters 71,0 9 (10) 3 5 1 8 (ocs) (13) 8 4 3 1 7 10 1 (12) 2 9
5 NED 300 Michiel van Dis 72,0 3 5 5 4 9 6 (13) 9 (10) 5 2 3 (13) 6 5 6 4 (10)
6 NED 1 Ronald Pfeiffer 77,0 8 7 4 8 (11) (9) 7 (14) (13) 2 1 7 6 5 6 9 6 1
7 NED 397 Lennaert van der Kroon 115,0 (ocs) 3 7 12 6 4 (dnc) (dnc) (dnc) 6 6 dnf 4 9 11 11 8 3
8 GER 1005 Axel Engstfeld 136,0 10 6 11 (15) 7 14 14 8 11 (dnf) (dnc) (dnc) 11 12 13 3 5 11
9 NED 375 Louis Keulemans 139,0 (dnf) 9 6 13 (ocs) 7 3 2 9 (dnc) (dnc) dnc 9 4 8 8 11 dnc
10 BEL 66 Edouard Wylleman 147,0 11 13 12 9 8 12 6 4 12 12 10 10 15 13 (dnf) (dnc) (dnc) (dnc)
11 GBR 422 Dmitry Bondarenko 160,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc 3 4 6 1 3 4 5 1 8
12 NED 395 Hans Kol 173,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 17 10 17 10 11 8 10 8 10 7 9 6
13 NED 360 Sebastian Hopf 188,0 2 8 8 3 10 13 10 6 3 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
14 NED 390 Klaas Ruigewaard 190,0 7 12 9 10 5 5 1 11 5 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
15 NED 418 Coen Verhorst 203,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 9 19 6 13 12 9 5 16 12 15 dnf 12
16 GER 1167 Hans R. Behr 220,0 4 11 13 7 12 11 15 7 15 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
17 NED 416 Henri Zuijdwijk 226,0 13 15 (dnf) (dnc) (dnc) (dnc) 16 16 19 11 dns dnc 14 14 dnc 14 12 7
18 BEL 83 Peter de Gryse 233,0 6 14 14 11 13 10 8 18 14 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
19 NED 403 Maarten Klinkenberg 259,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc 8 9 dnc 12 11 9 10 dnf dnc
20 GER 633 Lars Lensing-Hebben 266,0 12 (dns) 15 14 14 (ocs) 5 15 16 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
21 NED 282 Reinier de Jong 273,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 18 17 18 15 13 11 16 15 dnc dnc dnc dnc
22 NED 404 André Dupon 300,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc 11 12 2 dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
23 NED 330 Wessel Liezenga 320,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc 14 dnf dnc 17 dnf 14 dnc dnc dnc
24 NED 398 Philip de Koning Gans 326,0 (dnc) (dnc) (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnf dnc 13 13 dnf

 

 

Results 15, 16, 17 april 2017 Grand Prix d’Aalsmeer

No Zeilno Naam Punten 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 NED 422 Jan Bakker 21,0 1 5 2 2 (7) 3 1 3 4
2 GBR 422 Dmitry Bondarenko 27,0 3 4 6 1 3 4 5 1 (8)
3 NED 1 Ronald Pfeiffer 34,0 2 1 7 6 5 6 (9) 6 1
4 BEL 80 Ben van Cauwembergh 35,0 (7) 7 5 3 2 2 4 7 5
5 NED 275 Kok-Peeters 37,0 4 3 1 7 10 1 (12) 2 9
6 GBR 770 Jonathan Brown 41,0 9 8 4 8 1 7 2 (10) 2
7 NED 300 Michiel van Dis 41,0 5 2 3 (13) 6 5 6 4 10
8 NED 397 Lennaert van der Kroon 58,0 6 6 (dnf) 4 9 11 11 8 3
9 NED 395 Hans Kol 68,0 10 (11) 8 10 8 10 7 9 6
10 NED 418 Coen Verhorst 94,0 13 12 9 5 16 12 15 (dnf) 12
11 GER 1005 Axel Engstfeld 105,0 (dnf) dnc dnc 11 12 13 3 5 11
12 NED 403 Maarten Klinkenberg 109,0 8 9 (dnc) 12 11 9 10 dnf dnc
13 NED 375 Louis Keulemans 115,0 (dnc) dnc dnc 9 4 8 8 11 dnc
14 NED 416 Henri Zuijdwijk 122,0 11 (dns) dnc 14 14 dnc 14 12 7
15 BEL 66 Edouard Wylleman 135,0 12 10 10 15 13 (dnf) dnc dnc dnc
16 NED 282 Reinier de Jong 145,0 15 13 11 16 15 (dnc) dnc dnc dnc
17 NED 330 Wessel Liezenga 170,0 14 (dnf) dnc 17 dnf 14 dnc dnc dnc
18 NED 398 Philip de Koning Gans 176,0 (dnc) dnc dnc dnc dnf dnc 13 13 dnf
19 BEL 83 Peter de Gryse 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
19 GER 633 Lars Lensing-Hebben 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
19 GER 1167 Hans R. Behr 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
19 NED 360 Sebastian Hopf 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
19 NED 390 Klaas Ruigewaard 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
19 NED 404 André Dupon 200,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc

Results Soling

No Zeilno Naam Punten 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 33 Rudy den Outer 10,0 1 1 1 1 (2) 2 1 2 1
2 46 Jenny van de Werf 15,0 2 4 (dnc) 2 1 1 2 1 2
3 34 Peter van Klink 23,0 3 2 2 3 3 4 3 3 (dnc)
4 49 Han van Veen 35,0 4 (dnf) dnc 4 4 5 4 4 3
5 37 Ben Boogaerdt 38,0 5 3 3 5 5 3 (dnc) dnc dnc
6 44 Michael Dietzel 56,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc

Result 8,9 april Grand Prix 2017

Foto’s:  Photos april 9th 2017

No Zeilno Naam Punten 7 8 9
1 GBR 770 Jonathan Brown, David Brown, Lynette/Frederick Brown 9,0 4 1 4
2 NED 375 Louis Keulemans, Rob de Keukeleire, Harm Slot 14,0 3 2 9
3 BEL 80 Ben van Cauwembergh, Steven Vermeire, Siebe de Boo 14,0 2 5 7
4 NED 422 Jan Bakker, Dominic Bakker, Olivier Bakker 16,0 12 3 1
5 NED 390 Klaas Ruigewaard, Erik Groot, Iemke Roos 17,0 1 11 5
6 NED 360 Sebastian Hopf, Wietze Zetzema, Jan Willem Haitsma Mulier 19,0 10 6 3
7 BEL 66 Edouard Wylleman, Kursad Terzi, George Etty 22,0 6 4 12
8 NED 404 André Dupon, Huib Bannier, Robbert Blauwkuip 25,0 11 12 2
9 NED 300 Michiel van Dis, Wouter van Dis, Jeroen Burks 32,0 13 9 10
10 GER 1005 Axel Engstfeld, Andreas Narzinski, Leo Schneemann 33,0 14 8 11
11 NED 418 Coen Verhorst, ANNE Landtra, Eric Opdam 34,0 9 19 6
12 NED 1 Ronald Pfeiffer, Imp Visser, Jaap Eringa 34,0 7 14 13
13 GER 633 Lars Lensing-Hebben, Tim Lensing-Hebben, Thomas Schubert 36,0 5 15 16
14 GER 1167 Hans R. Behr, Ralf Teichmann, Jos Vaes 37,0 15 7 15
15 BEL 83 Peter de Gryse, Thomas De Schrijver, Kim de Gryse 40,0 8 18 14
16 NED 275 Kok-Peeters, Remco v/d Berg, Bart Peeters 42,0 ocs 13 8
17 NED 395 Hans Kol, Bram Kol, Mark Kooymans 44,0 17 10 17
18 NED 416 Henri Zuijdwijk, Jerno Viergever, Gijs Evers 51,0 16 16 19
19 NED 282 Reinier de Jong, Maike de Jong, Floris de Jong 53,0 18 17 18
20 NED 397 Lennaert van der Kroon, Sebastiaan Brinkhorst, Dax Stokman 63,0 dnc dnc dnc

Results Grand Prix after two weekends

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 BEL 80 Ben van Cauwembergh, Steven Vermeire, Siebe de Boo 25,0 1 1 2 2 3 2 2 5 7
2 NED 422 Jan Bakker, Dominic Bakker, Olivier Bakker 32,0 5 4 1 1 2 3 12 3 1
3 GBR 770 Jonathan Brown, David Brown, Lynette/Frederick Brown 53,0 ocs 2 10 6 4 1 4 1 4
4 NED 360 Sebastian Hopf, Wietze Zetzema, Jan Willem Haitsma Mulier 63,0 2 8 8 3 10 13 10 6 3
5 NED 300 Michiel van Dis, Wouter van Dis, Jeroen Burks 64,0 3 5 5 4 9 6 13 9 10
6 NED 390 Klaas Ruigewaard, Erik Groot, Iemke Roos 65,0 7 12 9 10 5 5 1 11 5
7 NED 275 Kok-Peeters, Remco v/d Berg, Bart Peeters 78,0 9 10 3 5 1 8 ocs 13 8
8 NED 1 Ronald Pfeiffer, Imp Visser, Jaap Eringa 81,0 8 7 4 8 11 9 7 14 13
9 BEL 66 Edouard Wylleman, Kursad Terzi, George Etty 87,0 11 13 12 9 8 12 6 4 12
10 NED 375 Louis Keulemans, Rob de Keukeleire, Harm Slot 91,0 dnf 9 6 13 ocs 7 3 2 9
11 GER 1167 Hans R. Behr, Ralf Teichmann, Jos Vaes 95,0 4 11 13 7 12 11 15 7 15
12 GER 1005 Axel Engstfeld, Andreas Narzinski, Leo Schneemann 96,0 10 6 11 15 7 14 14 8 11
13 BEL 83 Peter de Gryse, Thomas De Schrijver, Kim de Gryse 108,0 6 14 14 11 13 10 8 18 14
14 NED 397 Lennaert van der Kroon, Sebastiaan Brinkhorst, Dax Stokman 116,0 ocs 3 7 12 6 4 dnc dnc dnc
15 GER 633 Lars Lensing-Hebben, Tim Lensing-Hebben, Thomas Schubert 133,0 12 dns 15 14 14 ocs 5 15 16
16 NED 404 André Dupon, Huib Bannier, Robbert Blauwkuip 151,0 dnc dnc dnc dnc dnc dnc 11 12 2
17 NED 418 Coen Verhorst, ANNE Landtra, Eric Opdam 160,0 dnc dnc dnc dnc dnc dnc 9 19 6
18 NED 416 Henri Zuijdwijk, Jerno Viergever, Gijs Evers 163,0 13 15 dnf dnc dnc dnc 16 16 19
19 NED 395 Hans Kol, Bram Kol, Mark Kooymans 170,0 dnc dnc dnc dnc dnc dnc 17 10 17
20 NED 282 Reinier de Jong, Maike de Jong, Floris de Jong 179,0 dnc dnc dnc dnc dnc dnc 18 17 18

Uitslagen Grand Prix d’Aalsmeer 25 en 26 maart 2017

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 BEL 80 Ben van Cauwembergh, Steven Vermeire, Siebe de Boo 8,0 1 1 2 2 (3) 2
2 NED 422 Jan Bakker, Dominic Bakker, Olivier Bakker 11,0 (5) 4 1 1 2 3
3 GBR 770 Jonathan Brown, David Brown, Lynette/Frederick Brown 23,0 (ocs) 2 10 6 4 1
4 NED 300 Michiel van Dis, Wouter van Dis, Jeroen Burks 23,0 3 5 5 4 (9) 6
5 NED 275 Kok-Peeters, Remco v/d Berg, Bart Peeters 26,0 9 (10) 3 5 1 8
6 NED 360 Sebastian Hopf, Wietze Zetzema, Jan Willem Haitsma Mulier 31,0 2 8 8 3 10 (13)
7 NED 397 Lennaert van der Kroon, Sebastiaan Brinkhorst, Dax Stokman 32,0 (ocs) 3 7 12 6 4
8 NED 1 Ronald Pfeiffer, Imp Visser, Jaap Eringa 36,0 8 7 4 8 (11) 9
9 NED 390 Klaas Ruigewaard, Erik Groot, Iemke Roos 36,0 7 (12) 9 10 5 5
10 GER 1167 Hans R. Behr, Ralf Teichmann, Jos Vaes 45,0 4 11 (13) 7 12 11
11 GER 1005 Axel Engstfeld, Andreas Narzinski, Leo Schneemann 48,0 10 6 11 (15) 7 14
12 BEL 66 Edouard Wylleman, Kursad Terzi, George Etty 52,0 11 (13) 12 9 8 12
13 BEL 83 Peter de Gryse, Thomas De Schrijver, Kim de Gryse 54,0 6 (14) 14 11 13 10
14 NED 375 Louis Keulemans, Rob de Keukeleire, Harm Slot 56,0 (dnf) 9 6 13 ocs 7
15 GER 633 Lars Lensing-Hebben, Tim Lensing-Hebben, Thomas Schubert 76,0 12 (dns) 15 14 14 ocs
16 NED 416 Henri Zuijdwijk, Jerno Viergever, Gijs Evers 91,0 13 15 (dnf) dnc dnc dnc
17 NED 404 André Dupon, Huib Bannier, Robbert Blauwkuip 105,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
17 NED 418 Coen Verhorst, ANNE Landtra, Eric Opdam 105,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
17 NED 395 Hans Kol, Bram Kol, Mark Kooymans 105,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
17 NED 282 Reinier de Jong, Maike de Jong, Floris de Jong 105,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc

 

Uitslag Soling 25 en 26 maart

Uitslagen Rond & Plat 2016

En foto’s: Foto’s Rond & Plat

 

Uitslag Aken TCF

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 1 Marcel Fruytier Schollevaer 4,0 1 2 1
2 216 Richard Pannekoek Zuiderzee 5,0 2 1 2
3 312 Fred Schijvens Quiralex 9,0 3 3 3

 

Uitslag ScherpeJacht SW factor

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2642 Michel Zandbergen Yansa 4,0 1 2 1
2 1410 Hans Verdel Sister Ray 7,0 2 3 2
3 361 Stefan van der Zwaard Swordfish 9,0 4 1 4
4 117 Hanz Zwart Mission IF Possible 10,0 3 4 3
5 39 Hildo Brilleman Kito Kodogo 15,0 5 5 5
6 30 Bernard Klok Swift 18,0 6 6 6
7 3040 Elisabeth Holthuizen E&E de Boot 22,0 7 8 7
8 3299 Pippijn Wijnhoven Sötkär 24,0 8 7 dns

 

Uitslag Tjalken TCF

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 137 Leonard Blussé Mediene 3,0 1 1 1
2 777 Bart Nefkens De Jonge Popke 8,0 3 3 2
3 127 Jos van Galen ‘t Vrouwtje van Galen 9,0 2 2 dns
4 136 John Cornelisse Geertruida 11,0 4 4 3

 

Uitslag Tjotters TCF

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 3 Alexander de Vos Ideaal 5,0 1 2 2
2 42 Dirk Slijper Hommel 8,0 3 4 1
3 123 Leopold L. Hertzberger Astrea 10,0 2 1 dnf
4 114 Christiaan Koek Lutjepotje 12,0 4 5 3
5 666 Frans Wickel Prins 15,0 5 3 dnf
6 98 Hans van Zanten Gebroeders 16,0 6 6 4

 

Uitslag Westlander.A

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 901 Peter Barendse Tijdgeest 5,0 3 1 1
2 904 Nico Persoon Antonius 7,0 1 2 4
3 903 Ricardo van Leeuwen De Loosdrecht 8,0 2 4 2
4 902 Addie Bos ‘t Knechtje 10,0 4 3 3

 

Uitslag Westlander.B

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 802 Heleen Jansen-Schoonhoven Gauwe Liefde 4,0 2 1 1
2 805 Aad Harteveld Josephina 7,0 1 2 4
3 804 Martijn Vreugdenhil Zwethvaer 8,0 3 3 2
4 803 Anton Solleveld Onderneming 12,0 4 5 3
5 801 Edwin Bom Nostalgie 14,0 5 4 5

 

Uitslag Westlander.C

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 703 Alex Taal Hendrik 5,0 1 1 3
2 702 Frank Kortekaas Blauwe Beer 7,0 3 3 1
3 701 Dion van Hasselt 10e van Tromp 8,0 2 2 4
4 704 Mark van Uffelen Gantel 10,0 4 4 2

 

Uitslag Zeeschouwen TCF

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 65 Harry Nefkens Thresoor 3,0 1 1 1
2 999 Jan Nefkens Smuiger 6,0 2 2 2
3 888 Theo Splinter Sibbe 11,0 dnf 3 3
4 123 Paul Loth Johanna Antonia 13,0 dnf 4 4

 

 

Results ODC (ONK) Solo 2016:

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 NED 613 peerke KORTEKAAS 16,0 1 1 1 5 2 (7) 5 1
2 GBR 5642 Nigel DAVIES 27,0 3 2 (14) 8 5 1 1 7
3 GBR 5608 Steve EDE 28,0 4 (10) 5 3 8 2 4 2
4 GBR 5643 Chris BROWN 29,0 7 4 2 7 (11) 4 2 3
5 GBR 5130 mark LEE 48,0 6 9 4 13 4 (19) 7 5
6 GBR 5605 Andy HUTCHINSON 56,0 8 5 9 2 14 15 3 (21)
7 GBR 5656 Kevan GIBB 57,0 11 7 15 1 6 8 9 (16)
8 GBR 5595 Andy FOX 59,0 5 11 6 9 (29) 3 13 12
9 NED 544 Gilles DE COMBE 75,0 10 3 3 23 (33) 12 20 4
10 NED 587 Claar VAN DER DOES 75,0 (18) 14 12 6 3 13 12 15
11 NED 582 Mark WILDENBERG 78,0 12 19 16 (ret) 1 10 6 14
12 NED 553 Pieter jelle JONGEJANS 87,0 14 16 8 12 (28) 16 8 13
13 NED 541 Sijbrand JONGEJANS 99,0 16 8 20 (dns) 9 18 17 11
14 NED 545 Armand DE LA RIE 114,0 23 29 18 14 10 9 11 (bfd)
15 NED 600 Marleen GAILLARD 117,0 13 13 17 27 12 25 10 (dnc)
16 NED 594 Norbert ZONNEVELD 121,0 22 18 7 (bfd) 35 14 19 6
17 NED 607 Tjebbe SWART 128,0 9 12 (ufd) 4 31 5 16 dnc
18 NED 611 Anton KOK 128,0 (27) 21 23 20 22 17 15 10
19 NED 550 Jacques METAAL 130,0 19 20 (25) 19 23 22 18 9
20 NED 591 Reggie FELTKAMP 132,0 17 6 13 26 13 6 (dns) dnc
21 NED 580 Arnold JIPPES 135,0 2 26 11 (bfd) 32 20 24 20
22 NED 585 Mathijs VAN DE VRIE 136,0 30 (32) 28 15 20 11 14 18
23 NED 535 Eddy BOON 153,0 20 27 10 36 16 23 21 (dns)
24 NED 558 Huub DE HAAS 155,0 24 15 24 30 27 (45) 27 8
25 NED 609 Jan ARENDS 163,0 15 17 19 33 17 36 26 (dnc)
26 NED 7 Johan GEENEN 172,0 31 22 27 17 19 (39) 34 22
27 NED 610 Roel DEN HERDER 180,0 25 25 21 16 34 30 29 (dnc)
28 NED 575 Ted BAKKER 181,0 26 31 31 18 7 46 22 (dnc)
29 NED 560 Peter VAN SANTEN 186,0 33 30 22 10 (38) 35 32 24
30 NED 606 Klaas DE VRIES 200,0 28 38 29 25 15 32 33 (dnc)
31 NED 567 Robert WIT 211,0 21 23 (ufd) 24 41 33 44 25
32 NED 583 Roel BAKKER 222,0 37 39 26 31 30 (41) 40 19
33 NED 537 Jaap BORRA 225,0 29 24 (dnf) 40 43 40 23 26
34 NED 527 Peter JANSEN 232,0 36 (dnf) dnc 11 24 21 38 dnc
35 NED 595 Saskia BAK 238,0 38 41 39 29 18 38 35 (dnc)
36 NED 599 Yme BOSMA 238,0 40 34 32 21 40 29 42 (dnc)
37 NED 573 Joris HEERKENS 238,0 34 36 30 42 42 31 (46) 23
38 NED 612 Melle VROOM 243,0 43 37 (dnc) 37 26 24 25 dnc
39 NED 586 Ton VOS 248,0 35 43 33 38 21 42 36 (dnc)
40 NED 601 Marc DIEBEN 248,0 41 35 35 32 39 27 39 (dnc)
41 NED 576 Hedser DIJKSTRA 250,0 32 28 34 41 36 48 31 (dnf)
42 NED 534 Bart VAN AGGELE 254,0 (dnc) dnc dnc 34 45 28 28 17
43 NED 533 Thedor Pauw 263,0 (dnc) dnc dnc 22 25 26 37 dnc
44 NED 559 Anja KOLDEWIJN 266,0 44 40 36 35 47 34 30 (dnc)
45 NED 570 Marc FLUTTERT 287,0 39 33 38 44 46 44 43 (dnc)
46 NED 572 Saskia ARNOLD 297,0 46 (dnf) ufd 28 37 43 41 dnc
47 NED 593 Dick VAN DER ZEE 298,0 45 44 37 46 44 37 45 (dnc)
48 NED 485 M NIESSINK 320,0 42 42 (dnc) 39 48 47 dnf dnc
49 NED 538 Lara REUSELAARS 347,0 (dnf) dnc dnc 43 49 dnf dnf dnc
50 NED 1 Cees LEENHEER 350,0 (dnf) dnc dnc 45 50 dns dnc dnc

 

Uitslag 6-uurs van de Westeinder 12 juni 2016:

Afgelegde Afstand berekende afstand
1 Steven van der zwaard International 806 35,65 35,83
2 Gofried Suijk H-Boot 36,33 35,42
3 Anout Kost J22 35,9 34,28
4 Thijs Hoogland Kolibri 660 30,9 33,84
5 Mark de Graaf Jeanneau SunFast 32 GTE 37 33,12
6 Lotje Meijer Laser standaard 30,5 32,64
7 Frans Gobel Randmeer 31 32,55
8 Jan bert Bockhove Draak 32,7 32,05
9 Agnes Hofstee Spanker 29,9 31,99
10 Frans van voorst J22 33,4 31,90
11 Johannis van Doorn Spanker 29,8 31,89
12 Rik Rolleman J22 32,9 31,42
13 Arjen van Mil Beneteau First 32 32,4 31,10
14 Athur Boere Laser 28,3 30,28
15 WillemBroekhuizen Dufour 1800 24,8 27,58
16 Remco Vink Randmeer 25,6 27,52
17 Wouter van Oversteeg Randmeer 26 27,30
18 Tom Grobbe Spanker 25,4 27,18
19 Rob Lichtenberg Skutsje 23,9 26,77
20 Kathleen Beversluis Randmeer 24,9 26,77
21 Weide / Radenmaker Cadet 18 25,56
22 Frank Beijnvoort Dehler Optima 92 25,6 25,47
23 Romain Helmer Dufour 2800 24,3 25,44
24 Daan Pernot Laser 2000 24,3 25,39

 

 

Uitslag Spring Regatta FD 2016:  Uitslag FD 2016

Results Grand Prix 2016 Overall:  GrandPrix 2016 Overall

Results Grand Prix April 16,17:  Grand Prix 2016 April 16,17

Results Soling April 16,17:  Soling 16,17 April 2016
Photo’s:  Photo Grand Prix

 

Uitslag Snowball Finale 3 april 2016:
1. Team Rikst Dijkstra, Fettje Osinga, Nathalia Neyeland
2. Team Olivier Bakker, Herman van der Meyden, Sandra van der Meyden
3. Team Louis de Ruiter, Lotje Meijer, Harmon de Lange
4. Team Frederik Spreen, Jan van den Brink, Clemens van der Nat
5. Team Idil Tasar, Baris Kavakli, Hans van der Laarse

 

Results Grand Prix Dragon Eastern Regatta 2016:   GrandPrixEastern2016
Results Grand Prix Soling Eastern Regatta 2016:     Results Soling Eastern 2016

Photo’s Eastern Regatta:  Photo’s Eastern Regatta

 

 

Snowball Matchrace Series 2015-2016      17 januari 2016

1. Team Olivier Bakker, Sandra van der Meyden, Herman van der Meyden
2. Team Alain Poncelet (BEL), Frank Dobbels, Dany Van Hauwermeieren
3. Team Louis de Ruiter, Harmon de Lange, Marcel Groen
4. Team Frederik Spreen, Jan van den Brink,
5. Team Colin de Corte (BEL), Pieter Tack, Huges Renarde
6. Team Ziga Tratensek (SLO) , Kate Sargent (GBR), Sander Brinkhuis
7. Team Hildo Brilleman, Bastiaan van der Wal, Esther Maes

Uitslag_2016-01-17

Snowball Matchrace Series 2015-2016      20 december 2015

1. Team Olivier Bakker, Sandra van der Meyden, Reinier Hooijman, Danique Bancken
2. Team Frederik Spreen
3. Team Louis de Ruiter
4. Team MArcel Groen
5. Team Alain Poncelet
6. Team Charles van Logchem

Uitslagen Rond & Plat 2015

Uitslag Klein Hout RenP 2015
Uitslag Scherpejachten RenP 2015
Uitslag Lemsteraken RenP 2015
Uitslag Zeeschouwen RenP 2015
Uitslag Tjalken RenP 2015

Op deze link vind u een foto impressie:  Foto’s Rond&Plat 2015

 

Uitslagen NK Vrijheid 2015:  NK_Vrijheid_2015

Foto’s NK Vrijheid 2015:   NK foto

 

Foto’s Westeinderwaterweek: Foto’s

Uitslagen FJ: Westeinderwaterweek2015-FJ

Uitslagen FD:  Westeinderwaterweek 2015 FD

Uitslagen Contender:  Westeinderwaterweek 2015 Contender

Uitslagen Finn:  Westeinderwaterweek 2015 Finn

Eind uitslag Draken  28 en 29 Maart 2015:  GP-Start-Results

Eind uitslag Draken 4, 5 en 6 april 2015:  GP-Eastern-Results
Eind uitslag Soling 4, 5 en 6 april 2015: Soling_4,5,6,april_2015

Eind uitslag Draken 18,19 april 2015: GP-Final-Results
Eind uitslag Soling 18,19 april 2015: Soling_18,19,april2015_

Totaal uitslag na drie weekenden Draken: GP-Overall_3_-Results
Voorlopige totaal uitslag na twee weekenden Soling: Soling_overall(3)

 

 

 

2014

Einduitslag RenP 2014 Lemmeraak

Einduitslag RenP 2014 kajuitjacht

Einduitslag RenP 2014 Tjotters

Einduitslag RenP 2014 Tjalk

Einduitslag RenP 2014 Zeeschouw

Nationaal Kampioenschap Regenboog 11-14 september 2014

Open Dutch Class Championship Flying Junior 28-29 juni 2014

ResultsStartOfTheSeason2014

Results Eastern Regatta 2014 dragons

Results may 3 after three races

results Soling after three races

Results 5.5 meter after three races

DrakenGrandPrix2014Overall

P1030475web

Snowball Matchracing series 2014 finale 30 maart 2014

1. Team Sander Chu
2. Team Thijs Smit
3. Team Marc de Haas
4. Team Floris van Ede
5. Team Maarten van Berkel
6. Team Louis de Ruiter

Snowball Matchracing voor de jeugd op 23 maart 2014

1. Team van Louis de Ruiter

Rens Bleeker
Willem Hagenberg
Marnick Bancken
Yannick van Wirdum

2. Team Jan Willem Pier

Pieter-Olaf Bakker
Rogier Pier
Bram Knegt
Silke Muller

3. Team Geert Bakker

Olivier Pier
Lotte Knegt
Jack Wijs
Mila Rietveld

4. Team Ron van Teylingen

Renier Hooijman
Jort Jaspers
Danique Bancken
Marit Bleeker
Marjolein Pol

Snowball Match Racing Series 16 maart 2014

1. WV Aalsmeer, Marc de Haas
2. DMTRA, Floris de Wit
3. WV Schiphol, Nico Koudijzer
4. WV Nieuwe Meer, Louis de Ruiter

Snowball Match Racing Series 2 maart 2014

1. Team Floris Toetenel
2. Team Thijs Smit
3, Teams Louis de Ruiter en Hans van der Laarse
5. Team Jouke Huisman

Snowball Match Racing Series 16 februari 2014

1.  WV Nieuwe Meer/WV Aalsmeer
3.  Team Vest
4.  Team Valk Welding
5.  Team Redan
6. WV Ouderkerkerplas

Snowball Match Racing Series 2 februari 2014

1. Team Pretmix
2. WV Nieuwe Meer
3. Team Vest
4. WV Ouderkerkerplas 2
5. WV De Schinkel
6. WV Schiphol
7. WV Ouderkerkerplas 1

Snowball Match Racing Series 19 januari 2014

1. Team Redan
2. WV Ouderkerkerplas 1
3. World Port Sail
4. WV Nieuwe Meer
5. WV De Schinkel
6. WV Schiphol
7. WV Ouderkerkerplas 2

Snowball Match Racing Series 5 januari 2014

1. Team Vest
2. WV Ouderkerkerplas 1
3. WV Aalsmeer
4. WV Ouderkerkerplas 2
5. WV De Schinkel

Inloggen
Inloggen voor deelnemers en vrijwilligers